O Noktası Büyütme İstanbul

  O noktası büyütme İstanbul, genital bölgedeki dokuların, bireyin sahip olduğu iyileştirici trombosit hücreleri tarafından yenilenmesi amacıyla yapılan, özel bir ameliyatsız genital estetik uygulamasıdır. Zamanla biriken yıpranmalar veya aniden gelişen fiziksel hasarlar, vücudu meydana getiren dokulara ciddi hasarlar verebilirler. Bu hasarlar, çoğu zaman bedenin sahip olduğu iyileştirici ve yenileyici hücreler tarafından onarılır. Ancak bu doku yenilenmesinin ideal bir şekilde gerçekleşebilmesi için hedef dokuya ulaşan kan dolaşımının sağlıklı bir miktarda olması gerekir. Sahip olunan bazı hormon hastalıkları veya kalp ve damar hastalıkları, bazı dokulara giden kan dolaşımının ideal seviyenin altında olmasına neden olabilir. Bu da bölgedeki dokuların iyileşme ve yenilenme süreçlerini yavaşlatır. Günümüzde bu sorunu PRP tedavisi gibi uygulamalar ile ortadan kaldırmak mümkündür. Genital PRP olarak da bilinen O noktası büyütme işlemi, genital bölgedeki doku yıpranmasının hızlı bir şekilde giderilmesi ve genital bölgenin gençleşmesi amacıyla yapılır. Yazımızın devamında ‘’O noktası büyütme nasıl yapılır?’’, ‘’Orgazm aşısı ne kadar sürer?’’, ‘’Orgazm aşısının faydaları nelerdir?’’ ve ‘’Orgazm aşısı tekrarlanabilir mi?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. İstanbul orgazm aşısı ve o noktası büyütme işlemi gibi konular hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. Mehmet Alicik ile iletişime geçebilirsiniz.

  O Noktası Büyütme Nedir?

  O noktası büyütme, genital bölge dokularının yenilenmesi ve bu dokuların cinsel aktiviteler sırasında daha kolay uyarılabilmesi için yapılır. Bu da dolaylı olarak bireyin cinsel ilişkiler sırasında aldığı hazzı arttırır. O noktası büyütme, ameliyatsız genital estetik ve genital bölge yenileme uygulamaları arasında en çok tercih edilenlerden biridir.

  Orgazm Aşısı Nedir?

  Orgazm aşırı, O noktası büyütme veya O-shot olarak bilenen işlemin, halk arasında bilinen diğer ismidir. Bu uygulama genital bölge dokularının gençleşmesi ve cinsel uyaranlara daha duyarlı hale gelmesi için yapılır.

  O Noktası Büyütme Neden Yapılır?

  O noktası büyütme, cinsel hazzın oluşumunda önemli bir rol oynayan genital dokuların yenilenmesi ve gençleşmesi amacı ile yapılır. Bu sayede de bireyler cinsel ilişkiler ve cinsel aktiviteler sırasında daha fazla zevk alırlar. Orgazm olma süreleri kısalır ve genel olarak daha renkli bir cinsel yaşama kavuşmuş olurlar.

  O Noktası Büyütme Kaç Yaşında Yapılır?

  18 yaşını doldurmuş olan her birey, O noktası büyütme de dahil olmak üzere tüm ameliyatsız genital estetik uygulamalarını yaptırabilir. Bu uygulama genelde vajinal kuruluk ve cinsel isteksizlik gibi şikayetleri bulunan, orgazm olmakta güçlük çeken kadınlar tarafından tercih edilir.

  O Noktası Büyütmenin Faydaları Nelerdir?

  O noktası büyütme işleminin faydaları arasında şunlar yer alır:

  • Genital bölgedeki dokular, bölgeye enjekte edilen platelet (trombosit) hücreleri sayesinde hızla iyileşmeye başlarlar.
  • Genital bölge dokularında hem estetik hem de işlevsel açıdan hızlı bir yenilenme görülür.
  • Cinsel birlikteliklerden alınan hazzın miktarı artar ve birey çok daha kolay bir şekilde cinsel doyuma ulaşır.
  • Vajinal kuruluk ve cinsel isteksizlik gibi sorunlar için faydalıdır.

  Orgazm aşısının faydaları bu şekilde sıralanabilir.

  O Noktası Büyütme Ne Kadar Sürer?

  O noktası büyütme işlemi, günümüzde genital bölge gençleştirme amacıyla yapılan en hızlı uygulamalardan biridir. Orgazm aşısı olarak da bilinen bu uygulama yaklaşık 30 dakika içerisinde tamamlanır.

  O Noktası Büyütme Kaç Seansla Yapılır?

  O noktası büyütme işlemi 1 ila 3 seans halinde yapılabilir. Seanslar genellikle 6 ila 12 ay aralıklarla yapılırlar. 

  O Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

  O noktası büyütme veya orgazm aşısı, iki aşamalı bir uygulamadır. Bu uygulamanın ilk aşaması PRP tedavisi ile tamamen aynıdır. Hastanın kolundan, bir tüp kan alınmaktadır. Daha sonra ise bu tüp santrifüj işleminden geçirilmektedir. Santifüj işlemi sayesinde kandaki yenileyici hücreler ile besin maddeleri gibi uygulama sırasında kullanılmayan maddeler birbirlerinden ayrılır. Ardından da bahsi geçen yenileyici hücreler bir enjektör ile tüpten toplanır. Böylece O noktası büyütme işleminin ilk aşaması tamamlanmış olur. 

  O noktası büyütme işleminin ikinci aşamasında da ilk olarak genital bölgedeki, daha önce belirlenmiş olan yıpranmış bölgelere ağrı kesici krem sürülür. Kremin etkisi başladıktan sonra da ilk aşamada elde edilen iyileştirici hücreler bölgeye enjekte edilir ve uygulama tamamlanır.

  O Noktası Büyütme Sonrası İyileşme Süreci Nasıldır?

  O noktası büyütme işleminin komplikasyonları son derece azdır ve hastalar uygulamadan hemen sonra günlük yaşamlarına dönebilirler. O noktası büyütme işlemi sonrasında genital bölgede hafif bir kızarıklık görülebilir. Bu kızarıklık birkaç gün içerisinde tamamen kaybolacaktır. O noktası büyütme sonrası cinsel birlikteliği sınırlamaya gerek yoktur. Sadece uygulamanın yapıldığı gün bölgeye su temas ettirilmemesi önerilir.

  İstanbul O Noktası Büyütme Fiyatları 2024

  İstanbul o noktası büyütme fiyatları ve orgazm aşısı fiyatları gibi konular hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. Mehmet Alicik ile iletişime geçebilirsiniz.

  Doktora Sorun!
  Call Now Button