Barbie Vajina Estetiği İstanbul

  Barbie vajina estetiği İstanbul, vulva ve çevresinin çekici bir görünüme kavuşabilmesi için, farklı operasyonların birlikte yapılması ile gerçekleştirilen, kombine bir estetik ameliyatıdır. Barbie vajina estetiği kapsamında labioplast, hüdoplasti, genital bölge dolgusu, genital bölge beyazlatma ve vajinoplasti gibi operasyonlara başvurulabilmektedir. Bu operasyonların tamamı doktor tarafından bireye özel olarak planlanmaktadır. Yazımızın devamında ‘’Barbie vajina estetiği nasıl yapılır?’’, ‘’Barbie vajina estetiği ne kadar sürer?’’, ‘’Barbie vajina estetiğinde neler yapılır?’’ ve ‘’Barbie vajina estetiği nedir?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. İstanbul barbie vajina estetiği hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. Mehmet Alicik ile iletişime geçebilirsiniz.

  Barbie Vajina Estetiği Nedir?

  Barbie vajina estetiği, vulvadaki dokuların birbirleri ile uyumlu olması, ideal bir renk dengesine kavuşması, çekici ve genç bir görünüm kazanması amacıyla yapılan, özel bir uygulamadır. Barbie vajina estetiği sayesinde, barbie bebeklerindekini andıran bir vajina görünümü meydana getirilebilir.

  Bu görünüm, vajina dudaklarının ve klitoris şapkasının küçültülmeleri ile gerçekleşir. Böylece bu dokular, dışardan görünmez hale gelirler. Yalnızca venüs çizgisi olarak bilinen yarık görünür. Barbie vajina estetiği sırasında, klitoris üzerinde bir işlem gerçekleştirilmez. Yalnızca klitorisin üstünü örten deri dokusu şekillendirilir.

  Barbie vajina estetiği, ilk olarak Amerika’da ortaya çıkmıştır. Kısa zamanda gerek ünlüler gerekse de sosyete tarafından epey talep görmüştür. Barbie bebek estetiği, Amerika’da popüler olduktan sonra dünyanın geri kalanına da yayılmıştır. Ülkemizde de oldukça talep gören bu işlem sayesinde, vajinaya daha estetik bir görünüm kazandırmak mümkün hale gelmiştir.

  Barbie Vajina Estetiğinde Neler Yapılır?

  Barbie vajina estetiği ile, iç vajina dudakları kısaltılabilir, dış vajina dudaklarına çeşitli operasyonlar ile arzulanan görüntü verilebilir. Bunlara ek olarak klitorisi ve çevresini örten klitoris şapkası isimli doku küçültülebilir. Böylelikle venüs yarığı olarak anılan görüntü meydana getirilebilir. Dışarıdan bakıldığında vajen, yalnızca bir çizgi halinde görülür. 

  Barbie vajina estetiği, doktor tarafından kişiye özel planlanan süreçler içerir. Bu süreçler dahilinde hastanın talepleri değerlendirilir. Doktor, vajinada birtakım ölçümler yapar. Bu ölçümler, kişinin talepleri ile birlikte gerçekleştirilecek olan işlemin planlanmasında kullanılır. Gerektiği durumlarda vajinanın modellemesi yapılır. Böylelikle vajinaya oldukça toplu, orantılı ve estetik bir görünüm kazandırılır. Vajinaya bakıldığında yalnızca venüs yarığı olarak ifade edilen çizgi görünür. Diğer yapılar bu çizginin arasında kalırlar. 

  Barbie vajina estetiğine eşlik eden süreçlerde vajina daraltma işlemi de gerçekleştirilebilir. Vajina daraltma, her iki partner için de cinsel birliktelikten alınan hazzı arttıracaktır. Cinsel hayatın daha düzenli ve sağlıklı bir hal almasına yardımcı olacaktır.

  Barbie Vajina Estetiği Ne Kadar Sürer?

  Barbie vajina estetiği kapsamında yapılan labioplasti operasyonu 45 dakika, hüdoplasti 30 dakika, dış dudak dolgusu ise yaklaşık 15 dakika kadar sürmektedir.

  Barbie Vajina Estetiği Kalıcı Mı?

  Barbie vajina estetiği kapsamında yapılan uygulamaların önemli bir kısmı kalıcıdır. Ancak dış vajinal dudaklara yapılan dolgu uygulamasının etkileri yaklaşık bir yıl içerisinde kaybolabilir. İsteyen bireyler bu işlemi 12 aylık periyotlarla tekrarlatabilirler.

  Barbie Vajina Estetiği Nasıl Yapılır?

  Barbie vajina estetiği, kişinin taleplerine bağlı olarak birden fazla işlemin aynı operasyon sırasında gerçekleştirilmesi ile yapılır. Bu işlemler şunlardır:

  • Labioplasti: Vajina dudakları üzerinde gerçekleştirilen bu işlem sayesinde; yıpranmış, büyük, orantısız ve eşit olmayan vajina dudakları düzeltilebilir. Vajinal dudak estetiği olarak da bilinen bu operasyon, hastanın talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kişiye özel olarak planlanır. Vajina dudaklarının detaylı muayenesi, ölçümleri ve modellemeleri gerçekleştirilir. Bu ölçümler ve modellemeler ışığında; vajina dudakları kısaltılabilir, eşit hale getirilebilir ve küçültülebilir. Labioplasti operasyonu, barbie bebek vajinası görünümüne kavuşabilmek için vazgeçilmez bir işlemdir.
  • Dış Vajina Dudaklarına Yağ Enjeksiyonu: Dış vajina dudakları, yaşlanma, kilo verme ve doğum gibi sebeplerden sarkabilir, yıpranabilir. Bu işlem sayesinde dış vajina dudaklarına dolgun ve canlı bir görünüm kazandırılır. Operasyon, hastanın kendi yağ dokuları veya özel bir yapay madde ile gerçekleştirilebilir.
  • Klitoral Hood Redüksiyonu: Klitorisin üzerini ve çevresini kaplayan dokuya, klitoris şapkası veya klitoral hood denir. Bu doku bazı kişilerde oldukça büyük olabilir. Vajinada sarkık ve kaba bir görüntü oluşturan bu doku, aynı zamanda cinsel uyarılmayı da zorlaştırabilir. Klitoral hood redüksiyonu sayesinde, bu doku küçültülebilir, dengeli bir görünüme kavuşturulabilir. Bu işlem, cinsel uyarılmayı da daha kolay bir hale getirir. Barbie vajina estetiği sırasında sık sık kullanılmaktadır.

  Barbie vajina estetiği, birçok estetik operasyonun aynı anda gerçekleştirilmesidir. Kişinin talepleri dahilinde yukarıdaki işlemlere ek olarak başka uygulamalar da gerçekleştirilebilir.

  Barbie Vajina Estetiği Sonrası İyileşme Süreci?

  Barbie vajina estetiğinde kullanılan dikişler, bir süre sonra kendiliğinden eriyecektir. Bu süre dahilinde düzenli bir şekilde dinlenmek ve doktor tavsiyelerine uymak gerekir. Operasyondan 2 ila 7 gün sonra hastalar iş ve sosyal hayatlarına dönebilmektedir. Yine de doktorun önerdiği süre boyunca ağır fiziksel aktivitelerden ve cinsel birliktelikten uzak durmak gerekir.

  İstanbul Barbie Vajina Estetiği Fiyatları 2024

  İstanbul barbie vajina estetiği fiyatları ve benzer estetik operasyonlar hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. Mehmet Alicik ile iletişime geçebilirsiniz.

  Doktora Sorun!
  Call Now Button