G Noktası Büyütme İstanbul

  G noktası büyütme İstanbul, vajina içerisinde yer alan G noktası isimli haz noktasının belirginleştirilmesi için yapılan, genital dolgu uygulamasıdır. G noktası, vajinanın birkaç santimetre içerisinde, üst vajinal duvarda yer alır. Bu noktanın, vulvada bulunan klitoris isimli özel yapının, vücut içindeki kısmıyla ilişkili olduğu düşünülmektedir. Bu yüzden de G noktası, cinsel ilişkiler sırasında düzenli bir şekilde, yeterli süre ile uyarıldığında birey orgazma ulaşabilir. Ancak bazı bireyler anatomik olarak uyarılması görece zor bir G noktasına sahip olabilirler. Bu da cinsel ilişkiler ve mastürbasyon gibi aktiviteler sırasında orgazma yani cinsel doyuma ulaşmalarını zorlaştırır.

  G noktası büyütme işlemi sayesinde bu sorunu ortadan kaldırmak mümkün olur. Oldukça basit bir işlem olan G noktası büyütme, günümüzde en çok tercih edilen ameliyatsız genital estetik uygulamalarının başında gelmektedir. Yazımızın devamında ‘’G noktası büyütme nasıl yapılır?’’, ‘’G noktası büyütmenin avantajları nelerdir?’, ‘’G noktası büyütme tekrarlanabilir mi?’’ ve ‘’G noktası büyütme kalıcı mı?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. İstanbul G noktası büyütme ve benzer ameliyatsız genital estetik uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. Mehmet Alicik ile iletişime geçebilirsiniz.

  G Noktası Büyütme Nedir?

  G noktası büyütme, hyalüronik asit isimli özel dolgu malzemesi ile yapılan ve G noktasının büyütülmesi amacıyla yapılan, özel bir genital dolgu uygulamasıdır. G noktası büyütme işlemi sırasında hyalüronik asit isimli, cilt yapısıyla son derece iyi bir bağ kuran ve vücutta da doğal olarak bulunan bir dolgu maddesi kullanılır. Bu dolgu maddesi sayesinde G noktası daha belirgin yapı kazanır.

  G Noktası Büyütme Neden Yapılır?

  G noktası büyütme işleminin temel amacı, G noktasının daha kolay uyarılabilir bir yapı kazanmasını sağlamaktır. Cinsel ilişkiler sırasında G noktası penis tarafından daha rahat uyarılırsa kadın, ilişki sırasında çok daha fazla haz duyar. Bu da vajinal orgazm olarak bilinen orgazm türünün deneyimlenmesini büyük ölçüde kolaylaştırır.

  G Noktası Büyütme Kimlere Yapılabilir?

  G noktası büyütme işlemi 18 yaşını doldurmuş olan bireylere yapılabilir. Buna ek olarak G noktası büyütme işlemi şu gibi kişiler tarafından tercih edilir:

  • Vajinal orgazm olamayan veya orgazma ulaşması çok uzun süren kadınlar tarafından sıkça tercih edilmektedir.
  • Cinsel ilişkiler sırasında daha fazla zevk almak isteyen bireyler.
  • Cinsel isteksizlik ve vajinal kuruluk gibi sorunlar deneyimleyen bireyler.

  G noktası büyütme bu gibi kişilere yapılabilir.

  G Noktası Büyütmenin Faydaları Nelerdir?

  G noktası büyütmenin faydaları arasında şunlar yer almaktadır:

  • Bireyin vajinal orgazma (cinsel doyuma) ulaşmasına yardımcı olabilir.
  • Vajinal kuruluk ve cinsel isteksizlik gibi cinsel işlev bozukluklarına iyi gelebilir.
  • Çiftlerin çok daha sağlıklı bir cinsel yaşam edinmelerine yardımcı olabilir.
  • Cinsel ilişkiler sırasında alınan hazzın artmasına yardımcı olabilir.

  G noktası büyütmenin faydaları bu şekilde sıralanabilir.

  G Noktası Büyütme Kalıcı Mı?

  G noktası büyütme işlemi kalıcı değildir. Uygulama sırasında yapılan dolgu enjeksiyonunun etkileri yaklaşık 12 ay içerisinde kaybolur. Bu etkilerin devam etmesini isteyen bireyler 12 ila 18 ayda bir G noktası büyütme işlemini tekrarlatabilirler. 

  G Noktası Büyütme Ne Kadar Sürer?

  G noktası büyütme gibi genital bölge dolgusu işlemleri genellikle 10 ila 15 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır.

  G Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

  G noktası büyütme işlemi cerrahi kesiler ve benzer ağrılı uygulamalar içermez. İşlemin ilk aşamasında hasta uygulama için hazırlanır. Daha sonra ise doktor, özel bir enjektör kullanarak G noktasının bulunduğu bölgeye hyalüronik asit isimli dolgu maddesini enjekte eder. Böylece G noktası büyütme işlemi tamamlanmış olur. Uygulamadan sonra hastanede kalmaya gerek yoktur. Birey evine dönebilir veya günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilir.

  G Noktası Büyütme Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  G noktası büyütme sonrası dikkat edilmesi gerekenler arasında şunlar yer almaktadır:

  • G noktası büyütme sonrası hafif bir kanama ve ağrı ortaya çıkabilir. Ancak bu kendiliğinden geçecektir, pansumana gerek yoktur.
  • Uygulama sonrasında bir gün boyunca uygulama noktasına su temas ettirilmemeli.
  • G noktası büyütme sonrası günlük yaşama devam edilebilir.
  • G noktası büyütme sonrası cinsel ilişki kısıtlamasına gerek yoktur.

  G noktası büyütme sonrası dikkat edilmesi gerekenler bu şekilde sıralanabilir.

  İstanbul G Noktası Büyütme Fiyatları 2024

  İstanbul G noktası büyütme fiyatları ve G-shot ücreti gibi konular hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. Mehmet Alicik ile iletişime geçebilirsiniz.

  Doktora Sorun!
  Call Now Button